Kristel Verrydt 3

Geen tijd, geen zin, te koud, te warm, te nat, de kinderen ... Het zijn allemaal redenen om níet te bewegen. Maar er zijn héél wat redenen om wél te bewegen en gezonder te leven. En ik zal je helpen om die te vinden. Tot snel?

Contactgegevens

Naam

Kristel Verrydt

Telefoon

0499 31 76 44

Locatie(s)

Schijfstraat 105, 2020 Antwerpen
antwerpen.kristel@bewegenopverwijzing.be

Fodderiestraat 117, 2660 Hoboken
antwerpen.kristel@bewegenopverwijzing.be

Marktplein 29, 1880 Kapelle-op-den-Bos
kapelle-op-den-bos@bewegenopverwijzing.be

Zetselstraat 11, 1880 Kapelle-op-den-Bos
kapelle-op-den-bos@bewegenopverwijzing.be

Peperstraat 38, 2627 Schelle
schelle@bewegenopverwijzing.be

Achturenplein 13 (Buurthuis), 2845 Niel
Niel@bewegenopverwijzing.be

Antwerpsestraat 445, 2850 Boom
boom@bewegenopverwijzing.be

Kerkhofstraat 129, 2850 Boom
boom@bewegenopverwijzing.be

Kapellestraat 136 (Sociaal huis), 2630 Aartselaar
Aartselaar@bewegenopverwijzing.be

Nieuwstraat 105 (Hof van Crequi), 2840 Rumst
Rumst@bewegenopverwijzing.be

Maak een afspraak