Mysak Wolfs

Hoi. Ik ben Mysak Wolfs, Bewegen Op Verwijzing-coach uit Turnhout en kinesist en psychotherapeut van opleiding. Wil jij leren hoe je elke dag meer beweging en minder zitten kan inplannen, op jouw ritme en volgens jouw mogelijkheden? Stuur me dan een e-mail, bel me op of sms “bewegen” naar 0486/50.07.87. Kom samen met de verwijsbrief van je huisarts naar je eerste Bewegen Op Verwijzing-afspraak en samen stippelen we, stap voor stap, aan de hand van een gesprek een beweegplan op maat uit. Door opvolggesprekken passen we desgewenst je plan aan en kijken we vooral wat jij leuk en minder leuk vindt om vol te houden. Zet vandaag al een eerste stapje naar een gezonder en actiever leven en neem contact met me op. Elke stap telt. Samen komen we er wel.

Contactgegevens

Naam

Mysak Wolfs

Telefoon

0486 50 07 87

Locatie(s)

Campus Blairon 800, 2300 Turnhout
Turnhout@bewegenopverwijzing.be

Rerum Novarumlaan 31, 2340 Beerse
beerse@bewegenopverwijzing.be

Straatakkers 3, 2381 Ravels
ravels@bewegenopverwijzing.be

Vrijheid 29, 2370 Arendonk
arendonk@bewegenopverwijzing.be

Koning Boudewijnlaan 80, 2360 Oud-Turnhout
oud-turnhout@bewegenopverwijzing.be

Maurits Pottersstraat, 2350 Vosselaar
Vosselaar@bewegenopverwijzing.be

Maak een afspraak