Van september 2021 tot december 2022 onderzoekt Gezond Leven hoe een verbreding van verwijzers voor Bewegen Op Verwijzing mogelijk is. Op die manier helpen we nóg meer mensen met een gezondheidsrisico op weg naar een actief leven! In 12 pilootregio’s mogen apothekers, diëtisten, kinesitherapeuten, maatschappelijk & sociaal werkers, psychologen en verpleegkundige hun patiënten/cliënten in beweging zetten via een Bewegen Op Verwijzing-coach.

In welke regio’s mogen meer zorgverleners verwijzen naar een Bewegen Op Verwijzing-coach?

Zorgverlener in deze regio’s?

Bofkont! Jij kan ervoor zorgen dat jouw patiënten/cliënten tegen een goedkoop tarief professionele coaching en een beweegplan op maat krijgen. Lees verder om te zien hoe makkelijk dat kan of volg deze e-learning

Zorgverlener in andere regio?

Wat als je een zorgverlener bent die niet actief is in een van de pilootregio’s. Hoe kan je ervoor zorgen dat jouw patiënt/cliënt naar een Bewegen Op Verwijzing-coach kan gaan? Geef hen een persoonlijke brief mee die ze aan hun huisarts kunnen afgeven.

Een patiënt/cliënt doorverwijzen voor meer beweging?

Dat kan eenvoudig én heel snel. Maak hier een online verwijsbrief aan met contactgegevens van Bewegen Op Verwijzing-coaches in de buurt. En je patiënt/cliënt kan verder!

Wordt een expert in doorverwijzen naar Bewegen Op Verwijzing

Hoe beter je weet hoe het werkt, hoe makkelijker jij patiënten/cliënten kan motiveren! Ga door deze e-learning wanneer het jou past. Kom te weten

  • wie je kan verwijzen
  • waarom je de uitgelezen persoon bent om mensen in beweging te zetten
  • hoe je patiënten/cliënten motiverend kan aanspreken
  • wat een voordelen meer beweging met zich mee zal brengen

De e-learning bestaat uit 17 lessen die elk ongeveer 5 min duren. Jij kiest zelf welke lessen je wanneer doorneemt.

Contactgegevens

Regio

Naam

Voornaam

E-mailadres

Vlaanderen

Lipkens

Luc

Luc.lipkens@gezondleven.be

Brugge

Van Hoornweder

Jean

jean.vanhoornweder@gmail.com

Demerland

Berghmans

Pascale

pascale.berghmans.71@gmail.com

Druivenstreek

Leys

Leen

leen.leys@zaventem.be

Gent

De Roose

Inge

inge.deroose@stad.gent

Klein-Brabant Vaartland

Peeters

Inge

inge.peeters@willebroek.be

Noorderkempen

De Bruyn

Jelke

jelkedebruyn@elznoorderkempen.be

Noord-Limburg

Donders

Mieke

mieke.donders@elznoordlimburg.be

Pallieterland

Blondeel

Erik

erik.blondeel@nijlen.be

Panacea

Vandermeulen

Tess

tessvandermeulen@elzpanacea.be

regio Aalst

Van Espen

Stephanie

stephanievanespen@elzregioaalst.be

Voorkempen

Hermans

Greet

info@elzvoorkempen.be

Waasland Noord-Oost en Zuid-West

De Cleene

Karin

karin.de.cleene@elzwaasland.be